Главная / Климатическая техника / Котлы и водонагреватели / Газовые / Навесные / Ariston

Ariston

Сортировать по: наименованию (возр/убыв), цене (возр/убыв), рейтингу (возр/убыв)
Цена от до грн.
Конденсационный газовый котел Ariston CLAS PREMIUM EVO 24 FF Конденсационный газовый котел Ariston CLAS PREMIUM EVO 24 FF

 CLAS PREMIUM Технічний прогрес не стоїть на місці. Все нові й нові ідеї та технології втілюються в побутовій техніці для опалення і гарячого водопостачання. На сьогодні це найсучасніші настінні газові конденсаційні котли високого класу, потужністю 24 або 30 кВт, які завдяки новітнім конденсаційним технологіям мають середньорічний ККД, близький до 110%, і забезпечують енергозбереження до 35% на рік (порівняно із традиційними котлами). Для споживача це означає — економну витрату палива і високі екологічні показники роботи.

Подробнее о товаре >>
цену уточняйте по телефону
код:532032
Котел газовый Ariston BS 24 FF Котел газовый Ariston BS 24 FF

Газові котли опалення BS є оптимальним устаткуванням для тих, хто розуміється на економії. Настінний котел потужністю 24 кВт для опалення і гарячого водопостачання відрізняється компактними розмірами, невеликою вагою, має два надійні роздільні теплообмінники та унікальну гідравлічну групу.

Подробнее о товаре >>
цену уточняйте по телефону
код:532030
Котел газовый Ariston CLAS EVO 24 FF Котел газовый Ariston CLAS EVO 24 FF

 Газові котли CLAS є оптимальним устаткуванням для тих, хто розуміється на економії. Настінний котел потужністю 24 або 28 кВт для опалення і гарячого водопостачання, з 2-ма надійними роздільними теплообмінниками, унікальною гідравлічною групою, новітньою логікою керування і великим цифровим дисплеєм. 

Подробнее о товаре >>
цену уточняйте по телефону
код:532031